One Tap Hero Free

iOS Cihazlar İçin Aksiyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 122 MB
  • Version 1.2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Chillingo Ltd
iOS işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda ücretsiz indirebileceğiniz One Tap Hero, tek dokunuş kontrol mekanizması ile oynanan aksiyon içeren bir platform oyunudur.

iOS işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda ücretsiz indirebileceğiniz One Tap Hero, tek dokunuş kontrol mekanizması ile oynanan aksiyon içeren bir platform oyunudur.

Oyunda sevimli bir karakterin oyuncak ayıya dönüştürülmüş sevgilisini kurtarma çabası konu ediliyor. Sevimli karakterimizle zorlu engelleri aşarak, yıldızları toplayıp ayıya dönüştürülmüş sevgilisinin yanına ulaşmaya çalışıyorsunuz. Toplamınız gereken 3 yıldız sevgiliyi eski haline döndürme işine yarıyor. 

Oyunun teknik özelliklerine değinecek olursak, ilk olarak kontrollerinin çok kullanışlı olduğunudan bahsedebilirim. Sadece tek dokunuşla sağladığınız kontroller, oynanabilirlik açısından bir artı olarak göze çarpıyor. Aynı zamanda çok hoş, çizgi film tadında grafikler ve dinlendirici hoş müzikler de ekstra özellikler. Oyunda 4 ayrı dünyada 100 kadar bölüm bulunuyor. Her bölümde aksiyon dışında işinizi kolaylaştıracak bulmaca tarzı araçlar da mevcut. 

One Tap Hero, her yaştan kullanıcının oynayabileceği son derece eğlenceli bir mobil oyun. Tavsiye edilir.

Daha Fazla Göster
One Tap Hero Free indir
DİĞER SÜRÜMLER